Parimad teksapaarid on need, milles tahad elada ja ikka ja jälle kanda – ja need muutuvad iga kord paremaks, kui need jalga libistad. Siiski võib “täiusliku stiili” leidmine olla keeruline, kuna saadaval on nii palju erinevaid siluette, lõikeid ja pesuvahendeid, lisaks võib suurus olenevalt kaubamärgist erineda.

Valikuvõimalusi on lõputult ja et teid otsingus aidata, veetsin päeva riietusruumis hüppades, et anda teile ülevaade parimatest teksadest, mida praegu osta saate. Jah, valikuvõimalused tunduvad lõputud, kuid pärast lugematute erineva kuju, suuruse ja puuvillase koostisega paari proovimist olen mõistnud, et erakordsete, silmapaistvate stiilide kogum on palju väiksem, kui arvate. Vana katse-eksituse tehnika on suunanud mind selliste klassikate poole nagu Levi’s, Citizens Of Humanity ja Agolde, aga ka kaasaegsemate iteratsioonide poole nagu Arket, Uniqlo ja Ganni. Külastada tasub ka vanaaegseid poode: erinevalt tavapärastest stiilidest pakub vintage teksakangast kulunud atraktiivsust, aga ka ainulaadseid detaile, nagu needid, õmblused ja plaastrid, mis annavad teksadele kauni elukvaliteedi.

Minu parim nipp on alati riietusruumi kaasa võtta vahetusjalatsid. Enne proovikabiinidesse suundumist haarasin paar erinevat tüüpi jalatseid, mida tahaksin kanda oma igapäevase teksaga – kassipoega kontsa, trenažööri, saapa ja muidugi ka jalatsi. minu suurim kandekott. See võib tunduda vaevarikka protsessina, kuid see tasus end kümnekordselt ära, kui nägin, kuidas erinevad teksad lihtsa kingavahetusega muutusid.

Pange tähele ka seda, et iga kehakuju jaoks pole ühte kindlat stiili. See on levinud eksiarvamus, mis tuleks välja visata. See on teie jaoks sobiva kaubamärgi leidmine. Istuvus on erinev ja kangad samuti. Iga keha on erinev, nii et see, mis võib olla ühe jaoks laia jalaga, võib teise jaoks olla sirge. Avastasin kindlasti, et mõned stiilid olid vormikohasemad, kui nende sildid soovitasid, samas kui teised olid petlikult lahtised. Kandke seda, mis tundub mugav, mitte seda, mis teie arvates peaks sobima – nii leiate ideaalselt istuvad teksad.

Et teada saada, millised stiilid on meie südamed, vaadake Briti Vogue’i oma parimate teksade jaotus, mida kohe proovida. Iga paar moodustab kõigi tähtede teksapükste komplekti, mida soovite kanda päevast päeva.


Vogue’i oma parimate naiste teksade redigeerimine:


Laia säärega teksad

Kujutis võib sisaldada Riietus Püksid Teksad Elektroonika Mobiiltelefon Isik Teismeline Aksessuaarid Ehted ja sõrmus

Ignoreerides oma sisemonoloogi, mis ütles, et nende ristkinnitus ei tööta, tõmbasin jalad kangasse ja enne peeglisse vaatamist võisin öelda, et nad on võitjad. Puuvill on pehme ja liigub seega kergesti kehaga, kuid on siiski piisavalt paks, et hoida oma kuju. Kuigi ebakorrapärane kinnitus ei pruugi olla igaühe maitse, tundsin, et see lisas muidu klassikalisele stiilile laheda ja mängulise serva. Kui ma olen 5 jalga 4 tolli pikk, võin mõnikord teksapükste pikkusega vaeva näha, avastades, et mansetid kogunevad sageli põrandale mu pahkluude ümber. Kuid madala hõbedase kitsikontsaga olid need minu pikkuse jaoks ideaalse pikkusega, ulatudes põrandast veidi kõrgemale. Parim näpunäide: ärge kartke suurust suurendada, kui olete nagu mina osaline madalamast tõusust.

Agolde

Criss-Cross Boyfriend teksad

Inimkonna kodanikud

Loli Mid-Rise laia säärega teksad

Akne stuudiod

Laia säärega kõrgele tõusvad lõdvestunud teksad

Kottis teksad

Kujutis võib sisaldada Rõivad Püksid Teksad Täiskasvanu pea Elektroonika Mobiiltelefon Telefon Nägu Jalatsid ja kingad

Mul on tegelikult juba paar neid Uniqlo teksaseid ja saan komplimente iga kord, kui neid kannan (mis on väga sageli). Erinevalt mõnedest kottistest teksadest, millega võib liialdada, on Uniqlo laia sirge säärega teksapükstel meelitav, kohandatud lõige, mis ei jää põrandale alla. Need on kogu sääre ulatuses lõdvad, keskmise kuni kõrge vöökohaga, olenevalt sellest, millist suurust eelistate. Valisin suurema suuruse, mis tähendas, et mul oli natuke rohkem jalaruumi ja vöökoht istus just puusade kohal. Parim asi nende juures on see, et neil on puusade ümber teatud kuju, kuigi need on kõikjal mujal lahti.

Agolde

Clara Baggy madala kõrgusega laienevad orgaanilised teksad

Kõrge kõrgusega sirge säärega teksad

Kujutis võib sisaldada Rõivad Püksid Teksad Täiskasvanutele Jalatsid Kinga Nägu Pea Elektroonika Mobiiltelefon ja telefon

Arketi denim väärib kogu tunnustust. Proovisin jalga paari sirge säärega teksapükse, mis kõik olid tugevad pretendentid, kuid popi stiil võitis mind. Toonitud pesu annab neile närvilise, vananenud välimuse ja keskmiselt pehme kangas kallistab teid võluväel kõigis õigetes kohtades, ilma et peaksite end kunagi liiga piiratuna tundma. Arket kirjeldab The Poplarit kui lõdva istuvusega, kuid ma ütleksin, et neid kirjeldatakse paremini kui saledat sääreosa ja lõdvestunud sääreosa. Kandsin oma tavalist suurust, mis sobis hästi nii talje kui ka pikkusega, andes soovitud sirge jala välimuse. Pidage meeles, et kui eelistate, et need mahuksid rohkem ruumi jalgade ümber, suurendage paar suurust ja kandke neid koos vööga.

Totême

Kõrge kõrgusega sirge säärega teksad

KHAITE

Danielle kõrge kõrgusega sirge jalaga teksad

Kärbitud lainelised teksad

Kujutis võib sisaldada Clothing Pants Jeans Person Teen Electronicsi mobiiltelefon ja telefon

See lihtne pahkluu paljas stiil sobib hästi kõigi teie lemmikpõhiste asjadega, muutes selle teretulnud lisandiks igasse kevadisesse kapselgarderoobi. Le Crop Mini Boot (ülal) on keskmisest kuni kõrge vöörihmaga ja liibuv siluett kuni põlveni, kus neil on kerge laiendus, mis lõpeb täpselt pahkluu kõrgusel. Frame’i teksad kipuvad olema pehmemal poolel, mistõttu on raske neid mugavuses süüdistada. Lisaks leidsin, et pehmemad puuvillased riided olid selle lõikega palju meelitavamad, kuna need kallistavad ja liiguvad koos kehaga. Kuigi proovisin neid suuremas suuruses, oli nikerdamisruumi siiski palju, nii et need peaksid suurusele vastama.

Raam

Le Crop Mini Boot Mid-Rise laienevad teksad

Paige

Colette kärbitud keskmise kõrgusega laienevad teksad

Raam

Le Cropi minisaabas laienevad keskmise kõrgusega teksad

Reformatsioon

Margot High-Rise lainelised teksad

Pööratavad teksad

Kujutis võib sisaldada Rõivad Püksid Teksad Aksessuaarid Ehted Sõrmus Isik Teen Electronics Mobiiltelefon ja telefon

Olen kuus aastat omanud samu Citizens Of Humanity teksapükse ja võin kinnitada nende pikaealisust. Kangas vananeb kaunilt, voolides teie keha järgi esimestel kulumiskordadel, kuid säilitab oma kuju veel aastaid. Ayla laia jalaga siluett on pehmem kui mõnel teisel brändi stiilil, kuid on siiski piisavalt paks, et säilitada oma struktuur. Mulle meeldib, kuidas need on lõigatud täiusliku jalaruumiga, mis võimaldab jalgadel hingata ilma, et see uputaks teie figuuri täielikult. Puusade ümber istumine on lõdvemal poolel (mille suur fänn olen) ja ülespööratavad kätised annavad sellele lõdvestunud vintage tunde. Need olid kõige mugavamad ja mitmekülgsemad ning lisan need peagi oma ostukorvi. Märkus. Suurendasin suurust, et väljanägemine oleks lõdvestunud, istudes puusadel madalamal.

Inimkonna kodanikud

Ayla laia säärega keskmise kõrgusega teksad

Agolde

Fran kärbitud keskmise kõrgusega sirge säärega teksad

Agolde

Fran Kärbitud sirge jalaga orgaanilised teksad

Bootcut teksad

Kujutis võib sisaldada Clothing Jeans Pants Person Teen Footwear and Shoe

Et loobusin õigete proportsioonidega bootcut stiili leidmisest, lähenesin esialgu Rag And Bone’i iteratsioonile Peytonile. Siin oli stiil, millega ma sain hakkama. Kuigi need on valmistatud 99% puuvillast, on neil siiski veidi venivust, mis vormub mugavalt puusade ja reite ümber. Minu tavapärases suuruses sobis keskmise kõrgusega vöökoht nagu valatult, piklik bootcut laiendus aitas aga anda illusiooni pikematest säärtest – see oli bootcut teksa juurest üllatav boonus. Ülejäänud Rag And Bone’i teksatoodete pakkumine sisaldab hulgaliselt klassikalisi lõikeid, aga ka ehtega kaunistatud stiili ja täiuslikult trendikat pikka teksaseelikut, millest igaüks on sama kvaliteetne kui järgmine.

RAG & BONE

Peyton Bootcut Huntley teksad

Paige

Laurel Canyoni madala kõrgusega teksapüksid

Inimkonna kodanikud

Vidia Mid-Rise Bootcut teksad

Slim-fit teksad

Kujutis võib sisaldada Rõivad Püksid Täiskasvanud Isik Seisvad Jalatsid Kinga Nägu Pea Elektroonika Mobiiltelefon ja telefon

Liibuvad teksad ei ole midagi sellist, mida ma arvasin, et kannan 2024. aastal, kuid nagu Miu Miu ja Balenciaga toetavad liibuvat siluetti, ei saa eitada selle lõhestava stiili tagasitulekut. Tuleb tunnistada, et see on stiil, millega ma kõige rohkem vaeva nägin, proovides lugematuid kordusi jäigast puuvillast, pehmest puuvillast, kärpiga ja ilma kärpimata. Kuid just see paar mängust 7 For All Mankind toimis kõige paremini, kuigi kehast väljas nägid need välja murettekitavalt säärised (palun, keegi ei too jeggings’e tagasi). Kontsaga saapa abil muutis see pehme süsimusta paar mind siledaks ja vormitud. Proovisin suuremat suurust, mis sobib hästi, kuid soovitan valida oma tavalise suurusega, kuna need venivad tõenäoliselt kulumisel.

7 Kogu inimkonna jaoks

Kimmie Mid-Rise Stretch-Denim teksad

Agolde

Freya kõrge kõrgusega õhukese jalaga orgaanilised teksad

Cargo teksad

Kujutis võib sisaldada Rõivad Teksad Püksid Isik Teismelised Jalatsid Kingad Elektroonika Mobiiltelefoni pea ja nägu

Ganni Angi kahevärvilised kõrged orgaanilised teksad.

Jäta see Gannile, et mu lastivaimu taaselustada – need Noughtiesist inspireeritud rulluisuteksad olid kindlasti ühed mu lemmikud. Kahevärviline muster annab neile taaskasutatud tunde, samas kui kõrge vöökoht ja jäik teksariide lõikavad meelitava pikliku joonega silueti. Kandsin oma tavalist suurust, kuid need jäid veidi kitsamaks, nii et ka suurem suurus oleks sobinud. Oluline on märkida, et nende otsad jäid veidi põrandale. Üks võimalus oleks need üles võtta, kuid mulle meeldis nende üleskeeratud välimus, kuna see andis neile rohkem uisutajast inspireeritud serva.

GANNI

Angi kahevärvilised kõrgpinnalised orgaanilised teksad

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours