Categories Kuulsuste stiil

Charles Lee nakatav stiil võitis Hornetsi: “Näete seda tõlgituna esimesest päevast”


Seda ei pea tingimata tegema, eriti olusid arvestades.

Siiski nõudis Charlotte Hornetsi treener Charles Lee.

Selle asemel, et delegeerida NBA suveliiga turniiril kahe nädala jooksul kõrvalliinidel ringiliiklemise kohustust mõnele oma assistendile, mis on tavaliselt tavaline, pidas Lee silmas muid ideid. Ta otsustas selle töö enda kanda võtta, keeldudes kasutamast ettekäändena oma hilist saabumist pärast Boston Celticsi meistritiitlit juunis.

“Ei. 1, ma olen nii põnevil, et saan olla osa Hornetsi organisatsioonist ja armastan ka mängu, mulle meeldib juhendada,” rääkis Lee ajalehele The Observer. “Ja ma tunnen, et olen olnud poistest eemal, kui läksin sellele play-off’ile.

“Ja nüüd on mul võimalus alustada koos nendega ehitamist, hakata õppima terminoloogiat, mängijaid ja ka lihtsalt luua keskkond, kus me kõik hakkame tööle, nagu keegi poleks millestki kõrgemal.” Ja nii ma olin lihtsalt valmis maad lööma.

Kuigi on ohtlik lugeda liiga palju suveliiga keskkonda, on ilmselge, et Hornetsi ümbruses on Lee oma kursi edetabelit jälgides asjad üsna erinevad. Vaid väikeses valimi suuruses võidab ta mängijaid juba oma meetodite abil, mis näivad olevat värske õhu sõõm.

Kõrged viisikud. Korduv plaksutamine. Juubeldamine kõige lihtsamate asjade üle.

Viska rinnale üks või kaks kühmu ja see kujutab Lee esialgset templit Hornetsil.

“Treener Lee on noorem, nii et ta on energilisem, tahab võistelda mõlemal poolel, ei lase teil mängudest välja astuda, mida ma austan,” ütles Nick Smith Jr. “Ta tahab ründes palju pealelööke saada, kuid peamine on võistlemine. Ja me tegime seda kogu Sacramentosse tuleva treeninglaagri.

Alates hoidjatest kuni algajateni on kõik märganud.

Midagi Lees tabab lihtsalt teatud moodi ja Hornets on 39-aastase treeneri tunde pärast lausa uimane. Lee sissejuhatava pressikonverentsi ajal naljatas korvpallioperatsioonide asepresident Jeff Peterson, et püüdis välja mõelda põhjuseid, miks nad ei peaks teda tööle võtma, ja Lee pole siiani midagi teinud, mis viitaks sellele, et see on hüperbool.

Lee vähem kui kuu ajaga tekitatud õhkkond näitab, et ta on loomas kindla aluse, mida tugevdatakse iga kord, kui ta praktikas osaleb, ning astub tegevusse, et rõhutada spetsiifikat ja põhialuseid.

“Ausalt, ma arvan, et see on eriline,” ütles algaja KJ Simpson. “Väga paljud treenerid ei käi seal ja ei tee seda, nii et see kõnetab inimest, kes ta on, ja muudab meid ausalt lähedasemaks. Sest tema energia kandub üle meie energiasse. Seetõttu näete, et see meeskond hakkab selle kiire aja jooksul, mil me oleme koos olnud, tõesti väga lähedane, just tänu sellele, kuidas treener sellele läheneb.

„Ta tegi seda kogu ülejäänud töötajatega ja nad tegid suurepärast tööd, suunates oma energia meile. Kõik on praegu lihtsalt positiivne, nii et treeneri olemasolu on elus ja see tähendab kõike. Ausalt öeldes võib see meid hooaja alguses rohkem aidata kui teisi meeskondi.

Charlotte Hornetsi treener Charles Lee jälgib California Classicul toimuvat suveliiga tegevust.Charlotte Hornetsi treener Charles Lee jälgib California Classicul toimuvat suveliiga tegevust.

Charlotte Hornetsi treener Charles Lee jälgib California Classicul toimuvat suveliiga tegevust.

Leaky Black võrdles Leed inimesega, kes teda Põhja-Carolinas juhendas.

“Mees, see on suurepärane,” ütles Black. “Ta meenutab mulle natuke treener (Hubert) Davist, lihtsalt oma energiat. Ta on nagu mängija treener. Ta teeb lihtsalt tuju kergemaks. Tundub, et ta on olnud selles asendis, kui sul seda tol päeval tegelikult pole, teab ta, et sa pead mind natukene üles võtma. See on olnud tema suurim asi ja ma tunnen, et ta on sellega hästi hakkama saanud.

“Ta on mängija treener ja mulle meeldib tema eest mängida.”

Lee võime annet lihvida on oluline omadus ja see on tema töökoha leidmisel oluline. Tema arenguoskused on juba nähtaval ka Hornetsi suveliiga ajakava alguses.

Mouhamadou Gueye saab kasu Lee eestkostest. Kolmandat aastat mänginud ründaja mängis laupäeval San Antonio vastu hiiglasliku mängu ja alustas pühapäeval Hiina koondisega hästi, enne kui sai parema hüppeliigese vigastuse.

Mida iganes Lee müüb, Gueye ostab.

“Ta on suurepärane,” ütles Gueye. “Ilmselt tahate oma treenerilt sellist energiat ja näete seda alates esimesest päevast. Ilmselgelt oli tema sõnum meie kaitse ja energia ning ma arvan, et kõik on seda näinud – poisid sukelduvad põrandal, mängivad saginat. Seega tunnen, et energia mõjutas kindlasti meid kõiki.

See ainult kasvab iga päeva ja iga vestlusega. Lee haare asjadest särab igal ärkveloleku sekundil tema ümber, andes mängijale usku ja lootust tänu tema meistriliiga sugupuule.

Mõlemad pooled ei saa teineteisest küllalt ja Lee väljakutse on tagada, et see niipea ei muutuks.

“Jah, ei, see on põnev ja ma olen mängust lihtsalt kirglik,” ütles Lee. “Mul oli ka see side kõigi meie kuttidega. Oleme loonud suhteid, kuigi see tundub olevat lühike aeg ja ma armastan ja austan nii palju kõike, mida nad teevad treeningpäeval, individuaalsel treeningul koos kõigi abitreeneritega.

Ja kui neil on võimalus tulla mängule ja kõrgel tasemel võistelda, tahan ma seda nendega koos nautida.

See on jällegi põhjus, miks Lee otsustas juhtida Hornetsit sellel mitmenädalasel kahe osariigi pikkusel ekskursioonil, mis peaks mõjutama asju, mis viivad septembris treeninglaagrisse.

“Jah, meil on praegu selles suveliiga nimekirjas Hornetsi mängijad,” ütles Lee, “seega on oluline, et hakkaksime kujundama tõeliselt häid harjumusi. Ja ma arvan, et igapäevane lähenemine, igapäevane mõtteviis ei saa muutuda. See ei ole lihtsalt suveliiga.

“Need on väärtuslikud võimalused suveliiga mängudes mõne tõeliselt hea võistluse ja tõeliselt hea kehalisuse vastu, mis paneb meid proovile.”

Lee tõusis Josh Greenile

Lee ootab ka innukalt, mida suudab teha keegi teine, kes pole Hornetsi suveliiga nimekirjas: Josh Green. Valvur/ründaja osteti Mavericksilt kuue meeskonna lepingu raames, mis tõi kaasa Reggie Jacksoni ning 2029. ja 2030. aasta teise ringi valiku Denverist.

Greenil pole veel võimalust Lee läheduses viibida, kuigi kuna 23-aastane mees sobib 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel oma kodumaale Austraaliasse. Sellegipoolest erutab atleetliku, 6 jala pikkuse ja 200 naelase lisamine Lee mitmel põhjusel.

“Ei. 1, Josh Green on fenomenaalne inimene, ”ütles Lee. “Niisiis, kõik, mida ma olen õppinud, kõik, mida meie esindus on kogunud, on Hornetsi DNA-s täpselt inimolend – suurepärane tööeetika ja lihtsalt soliidne, terviklik tüüp.

“Ja siis ma mõtlen väljakul, et ta toob meie jaoks uue taseme lihtsalt noorte talentide jaoks. Ta mängis just finaalis, seega on tal playoffi kogemus. Tal on meistrivõistluste kaliibriga kogemus, mida me siin samm-sammult aasta-aastalt üles ehitada püüame. Tahame jõuda sellele tasemele. Niisiis, ta on tüüp, kes on seda näinud, ta on sellega hakkama saanud ja ma arvan, et ta aitab teatud määral sellest energiast hoonesse imbuda.

Täpne koht, kus ta kõige rohkem tegevust näeb, ei ole positsiooni järgi otsustatud.

“Ootan põnevusega, millal ta veel mängib, jätkan hindamist,” sõnas Lee. “Kui ma teda jälgisin, on ta mitmekülgne mängija. Niisiis, ma ei taha teda tuvistada ega mingit tüüpi kasti panna.

“Ta näitab meile, mida ta suudab, ja ma tean, et kaitses suudab ta kaitsta paljusid positsioone. Ja ma mõtlen solvavalt, et ta alles hakkab pinda kriipima. Ja pallil ja väljaspool seda saab ta teha palju.”

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga