GDPR-i küpsiste poliitika

 • Mis on küpsised?

  Küpsiseid nimetatakse sageli brauseri küpsisteks või jälgimisküpsisteks. Need küpsised on väikesed krüptitud tekstifailid, mis on salvestatud brauseri kataloogidesse. Sarnaselt teistele veebiserveritele asetame need küpsised teie seadmesse ka standardse Interneti-logi teabe ja külastajate käitumise teabe kogumiseks.

  Kuidas me küpsiseid kasutame?

  Nende küpsiste paigutamise peamine eesmärk on pakkuda teile meie veebisaidil paremat kasutuskogemust. Neid küpsiseid kasutatakse järgmistel viisidel:

  • Sisselogituna hoidmiseks
  • Et mõista kasutajate käitumist selle kohta, kuidas te meie veebisaiti kasutate
  • Kasutajate külastuste ja tegevuste jälgimiseks
  • Sisselogimisandmete automaatseks täitmiseks veebisaidi uuesti külastamisel

  Mis tüüpi küpsiseid me kasutame?

  Küpsiseid on mitut tüüpi, kuid meie veebisait kasutab peamiselt järgmisi küpsiseid:

  Vajalikud küpsised

  Need küpsised on olulised veebisaidi põhifunktsioonide jaoks või teie soovitud toote, teenuse või sisu pakkumiseks. Ilma nende küpsisteta ei saa me teile soovitud tooteid või teenuseid pakkuda.

  Funktsionaalsuse küpsised

  Need küpsised võimaldavad veebisaidil pakkuda täiustatud funktsionaalsust ja isikupärastamist. Need küpsised on seatud pakkuma paremaid teenuseid, mille oleme oma lehtedele lisanud.

  Reklaam

  Veebisait kasutab seda tüüpi küpsiseid teabe kogumiseks meie veebisaidi külastuste kohta. Nagu näiteks:

  • Milliseid lehti külastasite?
  • Millist sisu sa vaatasid?
  • Millistel linkidel klõpsasite?

  Ja muud teavet teie brauseri, IP-aadressi, seadme, asukoha kohta. Neid küpsiseid kasutatakse reklaamieesmärkidel.

  Analüüsi küpsised

  Need küpsised seavad meie saidi kaudu meie reklaamipartnerid. Neid küpsiseid kasutatakse teie huvide profiili koostamiseks ja teie külastuste põhjal asjakohaste reklaamide kuvamiseks. Need ei salvesta isikuandmeid, vaid salvestavad teavet teie brauseri ja Interneti-seadme kohta. Saate loobuda, kui ei luba neid küpsiseid, mis toovad kaasa vähem sihitud reklaami.

  Kolmanda osapoole küpsised

  Kasutame kolmandate osapoolte organisatsioonide küpsiseid meie veebisaidi kohta ülevaate saamiseks. Need küpsised seavad veebisaidid, mida te ei külasta, lisades oma veebisaidile kolmanda osapoole elemente, nagu pistikprogrammid või reklaamid. Kolmanda osapoole küpsised jälgivad ka kasutajate tegevust ja salvestavad nende sirvimisteavet reklaamide sihtimiseks.


  Viimati värskendatud: 7. mail 2024