Categories Toote ülevaated

Kulmude lamineerimine enne ja pärast fotod


POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus
Kuigi iga esiletoodud toote valivad meie toimetajad iseseisvalt, võime lisada tasulisi reklaame. Kui ostate midagi meie linkide kaudu, võime teenida vahendustasu. Lisateavet meie tooteülevaate juhiste kohta leiate siit.

Paljude inimeste kõrbesaare ilutoode on ripsmetušš. Kuigi ma mõistan veetlust, pole ripsmetušš isegi lähedal minu nimekirja maandumisele. Ma valiksin kahe toote vahel: toonitud niisutaja ja läbipaistev kulmugeel. Esimene, kuna see on mitmeotstarbeline ja ma arvan, et te ei saa alahinnata katvuse, niisutuse ja (kui teil veab) SPF-i sosinat, mis on kõik üheks tooteks kokku keeratud. Seda viimast, sest pintslitud kulmuga tunnen end alati rohkem “kokkupanduna”.

Nagu öeldud, olin kulmude lamineerimisest kuuldes uudishimulik. Kulmude lamineerimine on salongis tehtav mitteinvasiivne iluhooldus, mis hõlmab kulmukarvade ümberstruktureerimist, et hoida neid soovitud kujus. See tähendab, et ma võin leida end kõrbesaarelt toonitud niisutajaga ja harjatud kulmudega, ilma et peaksin võtma kulmugeeli.

Pärast kiiret Google’i otsingut ja kulutamist enne ja pärast fotode kulmude lamineerimise otsimist olin ametlikult huvitatud ja broneerisin kiiresti aja Londoni Sohos asuvasse Lash Perfect Beauty Bari, et lasta oma kulmud muuta. Ja jah, nad olid tõesti muutunud. Kas mõtlete seda ise proovida? Jätkake lugemist, et täpselt teada saada, mis on salongisisese kulmude lamineerimisega seotud, alates konsultatsioonist kuni minu viimaste mõteteni, sealhulgas minu kulmude lamineerimine enne ja pärast fotosid.

Enne kulmude lamineerimist

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Eeltöötluse konsultatsioonil on kaks eesmärki: see annab teile võimaluse esitada oma tehnikule küsimusi ja võimaldab neil teile lamineerimisprotsessi selgitada. Samuti nagu juuksurisalongis juuste värvimisel, võite vajada plaastri testi 48 tundi enne kulmude lamineerimist, et veenduda, et te ei reageeri ravile negatiivselt. Lash Perfect Beauty Bar selgitas, et plaastri test on vajalik ainult siis, kui plaanite lisaks lamineerimisele ka kulmude toonimist, kuid kui teil on tundlik nahk, võite enne kulmude lamineerimist nõuda plaastri testi, olenemata sellest, kas teil on varjund või mitte.

Sellel fotol on näha minu kulmude ettevalmistamise olek. Korralik kuju ja paksus, aga ka veidi kohmakas ja veidi longus. Seda ma tahtsin muuta.

Kulmude lamineerimise ajal

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Kulmude lamineerimise esimene samm on karvade kinnitamine kulmude lamineerimisliimiga. Tundub, et see on paks liim ja kleebib teie kulmukarvad sõna otseses mõttes teie valitud kuju ja stiiliga – minu omad jäid otse ülespoole.

Pärast kulmude liimi kandmist ja kulmude soovitud kuju ja stiili harjamist kantakse puuvillase otsaga “Brow Style”. See samm aitab muuta karvad pehmemaks ja tempermalmistumaks, et valmistuda tardumislahenduseks, mis teeb ära suurema osa lamineerimistööd.

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Tehnilises mõttes sisaldab Brow Style tioglükolaati, mis on kemikaal, mis avab juuksekutiikula, siseneb juuksekarva ajukooresse ja “algab keratiiniklastrite vaheliste sidemete eraldamise protsessi”, vahendab Lash Perfect Beauty Bar. Seda kreemi jäeti 10 minutiks mõjuma ja ma ei tundnud mingit kipitust ega tunnet.

Järgmisena kantakse 10 minutiks peale “Brow Set” lahendus ja kuigi see näeb välja täpselt samasugune kui kulmustiil, on sellel hoopis teine ​​eesmärk. Lash Perfect Beauty Bari andmetel sisaldab Brow Set vesinikperoksiidi, mis (tehnilises mõttes) toob juuste struktuuri hapnikku, mis “reformeerib ja joondab disulfiidsidemeid ning stabiliseerib juukseid uude kuju või suunda”.

Kulmude toonimise ajal

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Kulmude toonimine on valikuline samm ja kuna mul on tumeblondid kuni helepruunid kulmukarvad, otsustasin esimest korda toonimist proovida. Minu tehnik kohandas mu tooni mu juuksetooniga ja kuna olin oma esimese kulmuvärvimise pärast pisut närvis, otsustasime teha ainult peene värvimuutuse. Toonimislahust kasutati veel põgusalt 10 minutit ja kui ma aus olen, siis arvan, et see oli kogu protseduuri kõige transformatiivsem element.

Kui kulmuvärv oli eemaldatud, harjas tehnik mu kulmud tagasi harjatud asendisse ja kandis peale keratiiniga seerumit “Brow Nourish”. See aitab kulmude juukseid niisutada ja toita.

Pärast seda tehti protseduur. Mulle ei antud mingeid rangeid järelhooldusjuhiseid, välja arvatud selleks, et vältida kulmude märjaks saamist – nii hästi kui võimalik – esimese 24 tunni jooksul pärast ravi. See tähendab ka aurusaunade ja saunade vältimist. Peale selle öeldi mulle, et mu kulme võib kohelda nagu tavalisi ja kasutada neid igal hommikul harjamiseks spooli abil.

Kohe pärast kulmude lamineerimist

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Kulmude lamineerimine enne ja pärast

Nagu sellelt fotolt näete, olen kuu aega pärast kulmude lamineerimist endiselt oma kohevate kulmudega üsna rahul. Peamine asi, mida ma märkasin, oli see, et mu kulmud püsisid esimestel nädalatel väga hästi paigal. Pärast igahommikust meiki pintseldasin need lihtsalt üle ega vajanud kulmugeeli, et neid paigal hoida. See oli õndsus.

Umbes kolme nädala möödudes hakkasin uuesti kasutama väikest kogust oma armastatud selget Hourglass Arch Shaping Brow Geli (29 dollarit). Sest kuigi mu kulmud olid endiselt oluliselt kohevamad kui eeltöötlusel, olid need kindlasti lõdvestunud. Neljandal nädalal hakkasid nad kogu päeva jooksul floppima. Kiire kulmugeeli pühkimine tagas, et need püsisid terve päeva paigal ja ma kasutasin endiselt palju vähem toodet kui enne nende lamineerimist.

Kulmude lamineerimine enne ja pärastKulmude lamineerimine enne ja pärast
POPSUGAR Fotograafia | Ange seadus

Kahe kuu möödudes olid kulmude lamineerimise ja toonimise mõjud täielikult kadunud. Ja kui ma sellel fotol murelik paistan, on põhjuseks see, et ma pole kindel, kuidas ma oma kulmude lamineerimiseelsesse hiilgusesse tagasi pöördun.

Ainus, mida võin väga väikese negatiivsena märkida, oli see, et märkasin, et mu kulmukarvad tundusid tavapärasest jämedamad, mis mulle öeldi, et see võib olla keemilise töötluse tavaline kõrvalmõju. Kuna olen inimene, kes pleegitab regulaarselt oma juukseid, oli see minu jaoks täiesti loogiline. Kaks kuud pärast hooldust olid mu kulmud sama pehmed kui enne hooldust ja neil ei olnud enam jämedat tekstuuri, nii et see ei olnud minu jaoks suur probleem.

Üldiselt soovitaksin kulmude lamineerimist siis, kui olete oma kulmude seisukorraga juba üsna rahul, kuid soovite selle väikese tõuke saamiseks igal hommikul kulmugeeli kasutamise etapi vahele jätta. Mulle meeldis, kui ülemeelikud mu kulmud lamineeritud välja nägid, eriti esimestel nädalatel pärast kulmude tegemist. Kuid see ei ole odav ravi: kulmude lamineerimine võib maksta 50–70 dollarit, olenevalt sellest, kas saate tooni. Seega, kui teie kulmud on teie asi ja saate oma kulusid õigustada, siis ma ütlen, et minge.

Isiklikult arvan, et ma ei lase oma kulme regulaarselt lamineerida (peamiselt seetõttu, et eelistan raha oma juustele kulutada), kuid kindlasti lasen need uuesti toonida, mis ei maksa nii palju kui eraldiseisev ravi. Ma ei tunne end häirituna, et pean iga päev kasutama kulmugeeli, kuid olen liiga laisk, et neid täita, mistõttu ma armastatud lasta neid toonida, kuna see muutis mu kulmud tavapärasest palju paksemaks.

Angela Law on PS-i kaastöötaja.

Renee Rodriguez on PS-i kirjanik ja sotsiaalne produtsent. Ta kirjutab kõikides vertikaalvaldkondades, kuid tema peamised valdkonnad keskenduvad moe- ja ilusisule, rõhuasetusega arvustustele ja toimetajate katsetele. Samuti toodab ta sotsiaalset sisu PS TikToki ja Instagrami kontodele.

PõhipiltPõhipilt

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga