Categories Toote ülevaated

Purjus elevandi pruunistavate tilkade ülevaade 2024 UK


Drunk Elephant’s D-Bronzi Anti-Pollutions Sunshine Drops, mida sotsiaalmeedias nimetatakse “päikesepaisteks pudelis”, on loodud selleks, et anda nahale valgustaja ja pronksjas sära ning kerge koostis, millel on palju täiendavaid nahahoolduse eeliseid.

Ja inimesed ei saa neid piisavalt kiiresti ära napsata – väikesed valged pudelid müüakse regulaarselt läbi, eriti kui suvi pole siin Ühendkuningriigis päris suvitav. Pealegi, hoolimata D-Bronzi tõusust saadik turgu üle ujutanud tsunami, on see vedelate näopronksitoodete kategoorias endiselt enim otsitud toode. Purjus elevandi otsingute arv on 2023. aastaga võrreldes üldiselt kasvanud 148%.

D-Bronzile on nüüd lisandunud ka kaks sõsartooni, B-Goldi Bright Drops ja O-Bloos Rosi Drops, et saada vastavalt helendav ja õrnalt õhetav viimistlus. Mõlemad tõotavad samu nahka toitvaid eeliseid kui originaal, kuid kas need annavad tulemuse?

Purjus Elephant D-Bronzi Anti-Pollution Sunshine Drops 30ml

D-Bronzi Anti-Pollution päikesetilgad 30ml

Kuidas vaatasime üle Drunk Elephanti pruunistavad tilgad

Drunk Elephant, mis on tuntud oma kultuslike nahahooldustoodete ja armsate #shelfie-valmis pakendite poolest, väidab, et need sära andvad koostised silitavad iga jume.

Nii otsustasin koos kahe teise ilutiimi liikmega nad proovile panna, et näha, kuidas nad erinevate nahatüüpide ja -toonide puhul toimivad. Ilmselgelt käsitleme ainult väikest näidist kogu maailma nahatoonide spektrist, kuid loodame, et meie ausad mõtted aitavad teil otsustada, kas soovite neid proovida, ja kui jah, siis milliseid. peaks jõudma.

Kuidas kandideerida

Tilgad on mõeldud segamiseks teie igapäevasesse niisutavasse kreemi või seerumisse ja seejärel lihtsalt kogu näole, et anda peen, läikiv, kuid mitte sädelev jume turgutus.

Teise võimalusena eelistavad mõned kasutajad neid kõikjale korralikult rakendada. Sihtotstarbeliseks täiustamiseks võite tilgad asetada aladele, mis loomulikult õhetusid või päikest püüdma jääksid, või kanda neid korralikult põskedele, põsesarnadele või silmalaugudele, olenevalt kasutatavast toonist.

Meie otsus Purjus elevandi pruunistavate tilkade kohta

Florence Reeves-White, GHI vanem ilukirjanik

Kombineeritud nahk, 28-aastane, otsib värsket puhkusest sära

purjus elevandi pruunistavate tilkade ülevaade

Florence proovib D-Bronzi Dropsi

purjus elevandi pruunistavate tilkade ülevaade

Florence pärast põskedel olevate tilkade kasutamist

See on julge avaldus, kuid ma arvan, et pronksja oleks minu kõrbesaare ilutoode (kõrval hambaharja ja šampooniga, võib-olla). Uuenenud solaariumi kasutajana (kasvasin üles Essexis, vabandust) tähendab bronzer, et saan oma nahka kaitsta, kandes näo SPF-i ja hoides oma nägu varjus, kuid siiski nautida pühade sära, mis muudab mind enesekindlamaks. kui ma peeglisse vaatan.

Pulbrilised pronksisegud on alati olnud minu südameasjaks, peamiselt seetõttu, et värvi tasuvus on palju intensiivsem. Põhimõtteliselt hingasin Benefiti Hulat sisse teismelisena ja teen seda siiani, kui saan selle kätte (kuigi RIP lameda servaga harja).

Aga pärast seda, kui jätsin oma rasvase teismeea selja taha, on mu nahk laiguliselt liiga kuiv mati toote jaoks. Lisaks on tänu sellistele kaubamärkidele nagu Glossier ja Merit särav ja kastene nahk just selline sisse. Niisiis, kui mul paluti proovida Purjus elevandi tilku, millest olin lugenud (õigemini sadu TikTokke vaadanud), kasutasin ma juhust.

Panin need selga hommikul enne tööd (vabandage piltidel olevad sasitud juuksed) ja kandsin kolme tooni igat erinevat päeva. Pean tunnistama, et roosakuldsed ‘O Bloos’ tilgad muutsid mu naha kergelt punakaks, nii et need minu jaoks ei töötanud. Ülejäänud kaks tooni lasid mul aga päeva jooksul korduvalt oma nahka peeglist vaadata.

purjus elevant dbronzi tilgad arvustus

D-Bronzi kukub enne sisse hõõrumist

purjus elevant dbronzi drop review

D-Bronzi kumav sära, ilma et oleks vaja rohkem meiki

Vaatamata sellele, et nad ei kandnud muud meiki, andsid nad mõlemad mulle püsiva sära. Nägin koheselt terve välja ja olin kindel, et saan mõlemaga meigita. Heledam kuldne “B-Goldi” toon oli palju peenem ja sobib hästi talvel niisutajaga segamiseks, et saada rohkem esiletõstetud efekti. See andis mulle tervisliku sära, aga pigmendi tasuvusest ma koju ei kirjutaks. Kuid see on mõeldud pigem helendavaks seerumiks, mitte päevitustooteks, nii et võib-olla on ebaõiglane seda seetõttu karmilt hinnata.

Minu jaoks olid D-Bronzi tilgad krooni ehteks. Neil pole mitte ainult saastevastaseid omadusi (antioksüdantide segu aitab tõsta naha kaitsevõimet keskkonnastressi tekitajate vastu – mulle Londonis elades ja igapäevaselt heitgaasidest läbi sõites väga vajalik), andsid need pärast sissehõõrumist pronksise ja kastema viimistluse. Kasutasin neid puhtalt, ilma millekski muuks segamata, siis ei vajanud peale teist pulbrilist bronzerit.

Sooviksin neid õhtuseks väljasõiduks kasutada ka vedela lauvärvina ja siduda oma kaaned põskedega kokku, et saada maalähedane ja läikiv välimus. Tõenäoliselt annaksin edasi roosa kuldse tooni, kuid ülejäänud kahte kasutan rotatsiooni korras ülejäänud aasta jooksul. Kui ma suudan neid oma Gen-Z väikesest õest eemal hoida, siis see on.

Lemmiktoon: D-Bronzi Anti-pollution Sunshine Drops

OSTKE DROPSID

Lynne Hyland, iluosakonna vanemtoimetaja

Kuiv jume, 40. eluaastad, otsib muretut naha turgutust ilma mõõnata

purjus elevant dbronze arvustus
Lynne Hyland

Lynne koos D-Bronzi purjus elevandi võimendusega ja ilma

Kuna olen 2015. aasta paiku kontuurimise kategooriasse “elu liiga lühike”, tõmbab mind alati näpuotsaga peale visatav pronksja. D-Bronzi saavutab sellel rindel kõrged tulemused; Tegelikult ma kahtlustan, et tõeline purjus elevant võib sellele kallutatud kehatüvega vastu libiseda ja näeb lõpuks veidi vähem hall välja.

Kõigist kolmest toonist oli OG minu jaoks selge lemmik. D-Bronzi on piisavalt peen, et töötada kenasti nii minu võltspruunitud kui ka au-naturaalse jumega, hoolimata sellest, et nende erinevus on umbes viis meigikreemi. Mulle meeldis see eriti St. Tropezi lisandmoodulina, olgu see siis värskele kunstlikule särale lisaläige andmine või neljanda päeva tuhmumise lisamine. Lihtne oli natuke ekstra segada kohtadesse, kus kiired loomulikult tabaksid, andes vaevleva ilme ilma märguandemärgita. (Natuke lisa kaelale ja “kahandamine” töötas ka hästi.)

purjus elevanditilkade ülevaade
Lynne Hyland

Lynne koos O-Bloosega langeb peale

Mis puudutab Rosy O-Bloosi tooni, siis arvasin, et õrn roosakas toon oli tegelikult üsna ilus, nagu oleksin saanud kergelt kosutavat näomassaaži. Lisasin rõõmsalt oma põskedele lisa, et nõjatuda sellesse Goop-y, I-love-my-lymph-drainage vibratsiooni.

Minu piltidel pole D-Bronzi ja B-Goldi vahel suurt erinevust (nagu ma ütlen, see on peen valem, nii et seda on keeruline kaameraga jäädvustada), nii et ma pole seda endaga jaganud, kui B-Goldis on peal, aga te peate mind usaldama, kui ütlen, et päriselus olid nad üsna erinevad.

Tahtsin, et B-Goldi muudaks mind eeterlikuks, Draakoni maja omamoodi, kuid võrreldes D-Bronziga läks see mu jumele veidi ära, kui seda üleni kasutasin. Eelistasin seda luminisaatorina, tupsutasin korralikult oma Amor kaarele ja põsesarnadele, nii et teen seda ka edaspidi.

Minu jaoks on aga üks selge võitja: D-Bronzi. See on kindlasti elevant minu tuba.

Lemmiktoon: D-Bronzi Anti-pollution Sunshine Drops

OSTKE DROPSID

Denny Daily, ilu ja hoolduse tester, GHI

Kombineeritud nahk, 35-aastane, otsib toodet “Ma ärkasin niimoodi”.

purjus elevandi pruunistavate tilkade ülevaade

Denny, kellel on D-Bronzi tilgad

purjus elevandi pruunistavate tilkade ülevaade

Denny määrib D-Bronzi tilka

Pronksjad on minu salarelv tuhmile nahale soojuse lisamiseks – ma kasutan neid kontuuride tegemiseks, lisades näole veidi dimensiooni, kui tunnen end veidi lamedana. Tavaliselt valin aluspinnaks kerged jumestuskreemid või toonitud niisutajad, kuid kui tahan lisada veidi täiendavat sära, kasutan toonitud niisutaja all ka esiletõstjat, et saada peent sära.

Bronzing drops ülevaate eelvaade

See toode on nende meigivabade toodete armastuslaps, mis lubab lisada läikivatele aladele sära ja mu jumele võltspäikesepaiste. Samas, kui ma olen täiesti aus, siis ei olnud piisavalt pigmenti, mis sobiks mu nahatooni korraliku pronksaatorina.

Nendest kolmest töötasid D-Bronzi tilgad minu jaoks kõige paremini ja andsid nahale loomuliku särava sära. Oleksin soovinud rohkem soojust või sügavamat tooni, kuid loomuliku sära ja suvise välimusega naha jaoks peaks see toon olema, mille poole sirutate, kui meil on sarnased nahatoonid.

Minu näpunäide: ärge kandke muid tooteid tilkade peale, kui soovite säilitada nende täielikku mõju – kasutage neid päevi, kui soovite asjaajamisel või sõbraga kohtudes esile tuua “minu nahk, aga parem” meeleolu. lõunasöök, mitte kogu nägu hõlmav meik.

Lemmiktoon: D-Bronzi Anti-pollution Sunshine Drops

parimad purjus elevanditilgad
Florence Reeves-White'i peapilt

Florence on meie vanem ilukirjutaja, kes on spetsialiseerunud ekspertide testitud ilu- ja hooldusülevaadetele – alates hambaharjadest kuni uusimate nahahooldustoodeteni. Ta on pühendunud soovituste jagamisele toodete kohta, mis tõesti töötavad ja panevad inimesed end enesekindlalt ja tervena tundma. Enne seda töötas ta ettevõttes Tropic Skincare, kus ta tegi laboris tihedat koostööd biokeemikutega, süvenedes iga värske loodusliku koostisosa funktsioonidesse ja edastades selle tõhusust oma publikule kergesti seeditavas vormis.

Florence, kellel on üle viie aasta ilu- ja terviseajakirjanduse kogemust, on kirjutanud ELLE, Naiste Fitness, Ajakiri Sister, National Geographic Traveler ja palju muud, millel on tugev jätkusuutlikkuse nurk läbi suure osa tema töödest.

Kui ta ei pakki asju reisile, treenima, väljas sööma või retinooliseerumeid lugema, leiad teda tõenäoliselt oma filmikaameraga katsetamas ja portreede portfelli koostamas. Florence’i fotod leiate aadressilt florencereeves-white.com, tema Instagram on @florencereeveswhite ja tema twitter on @floreadsnwrites

Lynne Hylandi peapilt

Ilutoimetaja Lynne on viimased kaks aastakümmet veetnud testides ja üle vaadanud uusimaid asju alates nahahooldusest ja esteetikast kuni spaade, lõhnade ja meigini. Kui ta ei ole inimkatsejänes, meeldib talle sukelduda sügavasse vanni, heasse raamatusse ja suurde klaasi jääroosesse.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga