Küpsiste poliitika

Minu ettevõte ri-style.com (“meie”, “meie” või “meie”) kasutab minu veebisaidil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live (“teenus”) küpsiseid. Teenust kasutades nõustute küpsiste kasutamisega. Meie küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised, kuidas me küpsiseid kasutame, kuidas kolmandad osapooled, kellega me võiksime koostööd teha, võivad teenuses küpsiseid kasutada, teie valikuid küpsiste osas ja lisateavet küpsiste kohta.

Mis on küpsised

Küpsised on väikesed tekstitükid, mille teie veebibrauser saadab külastatav veebisait. Küpsisefail salvestatakse teie veebibrauserisse ja võimaldab teenusel või kolmandal osapoolel teid ära tunda ning muuta teie järgmine külastus lihtsamaks ja teenus teile kasulikumaks. Küpsised võivad olla “püsivad” või “seansiküpsised”.

Kuidas https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live küpsiseid kasutabKui kasutate teenust ja sellele juurde pääsete, võime teie veebibrauserisse paigutada hulga küpsisefaile. Kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel: Teenuse teatud funktsioonide võimaldamiseks, analüütika pakkumiseks, teie eelistuste salvestamiseks, reklaamide edastamise võimaldamiseks, sealhulgas käitumuslikuks reklaamiks. Küpsiseid, mida võime kasutada, võib liigitada järgmiselt:

  • Rangelt vajalik
  • Esitus
  • Funktsionaalsus
  • Sihtimine

Mõned küpsised võivad täita rohkem kui ühte neist eesmärkidest. “Täiesti vajalikud” küpsised võimaldavad teil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live’is ringi liikuda ja kasutada olulisi funktsioone, nagu turvaalasid. Ilma nende küpsisteta ei saa me soovitud teenuseid pakkuda.

Kasutame neid tingimata vajalikke küpsiseid selleks, et:

Tuvastage, et olete saidile https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live sisse logitud ja teie autentimiseks. Kui teeme selle toimimises muudatusi, veenduge, et loote ühenduse õige teenusega https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live.

Turvalisuse huvides

Nende küpsiste aktsepteerimine on https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live kasutamise tingimus, nii et kui te neid küpsiseid takistate, ei saa me garanteerida, kuidas https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp .live esineb teie külastuse ajal. Jõudlusküpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas te kasutate veebilehte https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live, nt milliseid lehti te külastate ja kui teil esineb vigu. Need küpsised ei kogu teavet, mis võiks teid tuvastada ja neid kasutatakse ainult selleks, et aidata meil parandada https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live’i toimimist, mõista meie kasutajate huve ja mõõta teenuse tõhusust. meie reklaam.

Kasutame jõudlusküpsiseid selleks, et:

Viige läbi veebianalüütika: esitage statistika selle kohta, kuidas https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live’i kasutatakse. Tehke sidusettevõtete jälgimine: andke sidusüksustele tagasisidet, et üks meie külastajatest külastas ka nende saiti. Hankige andmeid https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live kasutajate arvu kohta, kes on vaadanud toodet või teenust Aidake meil parandada https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live esinevate vigade mõõtmisega. Testige https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live erinevaid kujundusi Mõnda meie jõudlusküpsist haldavad meie eest kolmandad osapooled.

Funktsionaalsusküpsiseid kasutatakse teenuste pakkumiseks või seadete meeldejätmiseks, et teie külastust parandada.

Kasutame funktsionaalsuse küpsiseid järgmistel eesmärkidel:

Pidage meeles teie rakendatud sätteid, nagu paigutus, teksti suurus, eelistused ja värvid. Pidage meeles, kas oleme juba küsinud, kas soovite küsitluse täita. Pidage meeles, kas olete platvormil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live kasutanud mõnda konkreetset komponenti või loendit, nii et see ei korduks Näita teile, kui olete https:// sisse logitud. js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live , Manustatud videosisu pakkumiseks ja kuvamiseks haldavad mõnda neist küpsistest meie eest kolmandad osapooled. “Sihtimisküpsiseid” kasutatakse teie külastuse jälgimiseks saidil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live, aga ka muudel veebisaitidel, rakendustes ja võrguteenustes, sealhulgas külastatud lehtedel ja linkidel, mida olete jälginud. , mis võimaldab https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live’il kuvada teile saidil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live sihitud reklaame.

Võime kasutada sihtküpsiseid selleks, et:

Kuvage sihitud reklaame saidil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live. Isikupärastatud reklaamide ja sisu edastamise parandamiseks ning reklaamikampaaniate edu mõõtmiseks saidil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live.

Kolmanda osapoole küpsised

Lisaks meie enda küpsistele võime kasutada ka erinevaid kolmandate osapoolte küpsiseid, et teavitada Teenuse kasutusstatistikat, edastada reklaame Teenuses ja selle kaudu jne.

Millised on teie valikud küpsiste osas

Kui soovite küpsiseid kustutada või anda oma veebilehitsejale korraldus küpsiseid kustutada või neist keelduda, külastage oma veebibrauseri abilehti. Pange tähele, et kui kustutate küpsised või keeldute neid aktsepteerimast, ei pruugi te saada kasutada kõiki meie pakutavaid funktsioone, ei pruugi olla võimalik oma eelistusi salvestada ja mõnda meie lehte ei pruugita korralikult kuvada.


Viimati värskendatud: 7. mail 2024