Vastutusest loobumine

Aadressil https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live sisalduv teave on mõeldud ainult üldiseks teabeks. Teabe pakub https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live ja kuigi me püüame hoida teavet ajakohasena ja õigena, ei anna me mingeid otseseid ega kaudseid väiteid ega garantiisid selle kohta täielikkus, täpsus, usaldusväärsus, sobivus või kättesaadavus seoses https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live’i või saidil https://js8online-3fb137.ingress- sisalduva teabe, toodete, teenuste või nendega seotud graafikaga erytho.ewp.live mis tahes eesmärgil. Igasugune sellisele teabele tuginemine on seega rangelt teie enda riisikol.

Me ei vastuta mitte mingil juhul kaotuste või kahjude eest, sealhulgas ilma piiranguteta kaudsed või kaudsed kaotused või kahjud või mis tahes kaotused või kahjud, mis tulenevad andmete või kasumi kadumisest, mis tuleneb https kasutamisest või on sellega seotud: //js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live .

https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live kaudu saate linkida teistele veebisaitidele, mis ei ole https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live kontrolli all. Meil ei ole kontrolli nende saitide olemuse, sisu ja saadavuse üle. Mis tahes linkide lisamine ei tähenda tingimata soovitust ega nendes väljendatud seisukohtade toetamist.

Tehakse kõik endast oleneva, et https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live toimiks ja toimiks sujuvalt. Kuid https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live ei vastuta ega vastuta selle eest, et https://js8online-3fb137.ingress-erytho.ewp.live ei ole tehniliste põhjuste tõttu ajutiselt saadaval meie kontrolli alt väljas olevad probleemid.


Viimati värskendatud: 7. mail 2024