John Mulaney esitleb: Kõik on LA-s oli kõigi eelduste kohaselt slam-dunki edu. Osa festivalist Netflix Is a Joke ja eelnes otse-eetris jutusaate-saadetele-hiiglaslikule naljale. See sari lõpetas eelmisel reedel oma kuuepäevase õhtuse jookse ja on nüüd platvormil tervikuna vaatamiseks saadaval. Kui olete Mulaney või Angeleno fänn, soovitan teil seda teha.

Kõik on LA-s on nüüd ringlemas Püha Graali etalonil, mis on Netflixi Top 10, mis on Mulaney ja Netflixi tohutu võit, arvestades voogedastushiiglase 270 miljonit tellijat ja selle hiljutist tungimist reaalajas materjali juurde. 41-aastane koomik on kuum kaup: tema välimus on peal Minu järgmine külaline ei vaja tutvustamistmida juhib jutusaate legend ja Kõik LA-s külaline David Letterman on samuti praegu 10 parima hulgas.

See edu on üllatav – kohtumiste vestlussaade, mille pealkirjas ei ole “Daily” või “Late”, tundub 2024. aastal kummaline ja otsesaadete edastamine on Netflixi jaoks veel suhteliselt kaardistamata veed – ja ometi tundub see kuidagi täiesti oodatud. Tahtlikult alatoodetud ja ebamugav, Mulaney katse reaalajas vorminguga purustas tüüpilise vestlussaate stsenaariumi, enne kui selle korduva biti/edastusrobotiga üle käivitas. Saymoja ometi tundus, et saade on teravalt kooskõlas tema hullumeelse komöödiabrändiga, mis on välja müüdud staadionireisid ja teenis endisele SNL-i kirjanikule parima Emmy.

Episoodid juhindusid standardse löögi asemel igaõhtusetest teemadest, mis loomulikult olid seotud Los Angelese linnaga, mis on hiljutise Mulaney siirdamise enesekuulutatud mõistatus; need hõlmasid koioteid, maavärinaid ja paranormaalseid nähtusi. Seal olid eelsalvestatud lõigud, sealhulgas üks tema oma Oh, tere kaasnäitleja Nick Kroll. Seal oli patenteeritud Richard Kind (saate kaasjuht) nalju, ebamugavaid grupivestlusi (Mulaney pidas kohut sügavast vaibatrükiga ruudukujulisest tugitoolist) ja lauatelefoni kõnesid, sealhulgas Los Angelese linnapea Karen Bassilt. Seal oli väga detailne LA kaart, uskumatult ebamugav Ray J välimus ja institutsionaalsed, kuid vananevad punkrokkarid.

Jeremy Allen White lihtsalt armastab farmeriturg Flexi

Oodati ka kõrgetasemelisi kuulsuskülalisi, kelle Mulaney suutis kindlustada, paljud olid samale Netflixi komöödiafestivalile linnas, ja see oli kindlasti õnnistuseks voogedastajatele. Patton Oswalt (episood 3) on Mulaney sõber, nagu ka Will Ferrell (episood 1) ja Jon Stewart (episood 2), Jerry Seinfeld (samuti episood 1) ja Pete Davidson (episood 5). Kirp astus üles, Wilco ka (viimane muusikalise külalisena, esimene prügijahi objektina). Väidetavalt möödus David Lynch.

Kõik on LA-sVibe-põhine tootmine

Piiramatu sõidu jaoks esmatähtis Kõik on LA-s — a Raisakotkas staabikirjutaja ironiseeris, et nende arvates kahjustaks saade Mulaney karjääri, kui seda näidatakse igal õhtul, eriti Netflixi otse-eetris, ja see ei tundu nii kaugel – see on saate õhkkond.

Los Angelese kontseptsioon näib olevat ilmselge kandidaat atmosfääri pakkujale, arvestades, et see on saade, mis näiliselt räägib Los Angelese kontseptsioonist, kuid seatud esteetika Kõik on LA-s — koobaslik maja küngas, mida pole puudutatud alates 70. aastatest ja mida näib olevat kaunistanud Albert Hadley, L. Ron Hubbardi ja George Lucase kombinatsioon — koos geriaatrilise tööajaga kell 19.00 PT ja enamik asjakohane, Mulaney garderoob, kõik mängis tohutut rolli vabakäigulise tausta loomisel üle kuue tunni Mulaney ja Co.

John Mulaney

See on uus John Mulaney ja me oleme siin, et olla tunnistajaks.

Netflix

Mulaney lõikab sisse uue mehe Kõik on LA-s kootud, õhukese lõikega ülikonnast, poisilikult võluvast koomiksist, mida oleme tundma õppinud. (Targad kultuurilised raisakotkad märgivad, et see muutus oli varem ilmnenud Oscarite jagamisel.) Tema uus karikatuur – ja see on suures osas karikatuur, isegi kui osa tõelisest asjast on sisse löödud – kutsub kohe esile Kõik on LA-s universum sama palju kui paneelidega diivanilaud, ahvatlev Johnny Carsoni ja Jerry Maguire’i mish-mosh koos silmatorkavalt e-poisile kalduva keskosaga. (Me kaevame selle!)

Ka tema riietus aitab vestlussaatejuhi isiksust täielikult realiseerida. Komponeeritud siidine ülikond eraldab ja julged repp lipsud, läikivad Scarosso derbid, veelgi läikivamad püksid Olseni kaksikute kultusliku disaineri kaubamärgilt The Row. See on kaugel selle tööstuse halvasti istuvatest Jimmy Fallonsidest, Paul Stewarti ja Oliver Peoplesi aardest, kust meesterõivaste friigid läbi vaadata, ja sama palju etenduse tähendust kui Thomas Shelby ülikonnad. Peaky Blinders. Mulaney avas oma viimase monoloogi sõna otseses mõttes selle keelelise pilguga: “Pärast tänast õhtut oleme valmis, sest pärast tänast õhtut on mul lahedad rõivad otsas.”

Carsoni kodeeritud kostüümid

Nagu suur osa etenduse pealtnäha juhuslikust koomilisest osavusest, oli ka see suurepärane kostümeerimine täiesti tahtlik. “Garderoobi suund ei kinnistunud enne, kui John minuga lava jagas, kuid kui seda nägin, panin kohe [wardrobe] ikooniliste 60ndate ja 70ndate Los Angelese jutusaadete filter – David Letterman, Johnny Carson –, kuidas need riided välja näevad, sellised ülikonnad ja siluetid,” selgitab Michael Fisher, Mulaney isiklik stilist üle kümne aasta ja selle taga peituv aju. show mood.

Erinevalt tema traditsioonilistest esinemistest tähendas kuue etenduse formaat, eriti MCM-mööbli taustal ja jumalatu hulga mustriliste vaipade taustal, piisavalt ruumi Mulaney standardsest vormiriietusest kõrvale kaldumiseks. Nagu Fisher selgitab, osteti kogu garderoob spetsiaalselt etenduse jaoks, pakkudes erilist vabadust punase vaiba laenuvõtjate või sponsoreeritud üheõhtuste surve eest. “Me ei pidanud järgima ühtegi kodureeglit,” ütleb ta. “Me võiksime segada kõrget ja madalat, Prada ja J. Press, omada erinevaid sidemeid ja mitte olla ajakirjanduslaenude ja PR-inimeste meelevallas.” (See tähendab muuhulgas, et suurt osa saates nähtud aktsiatest saab tegelikult osta.)

Kui Kõik on LA-s on arvutus selle kohta, kuidas moodsa hilisõhtu madalseisust lahti saada, siis on garderoob võtmemuutuja, mida lahendada. “Seal on selline vorm ja valem hilisõhtuks ja see on alati merevärvi ülikond või must ülikond ja lips. Aga Johniga ja kuna see ei olnud hilisõhtune etendus, see oli kell seitse, siis me ei pidanud seda tegema,” ütleb Fisher ja annab mõista, et kostüümide arutelud olid vestluse tõsine osa. “Tahtsin, et John tunneks end mugavalt ja saaks oma tööd teha. Aga samas ei tahtnud ma seda tõsiselt võtta. See oli naljakas ja see on sketš-komöödia. Ja see peaks olema lõbus.”

Johnny Carson, Andy Warhol

Johnny Carsoni stiili eraldav ülikond oli peamiseks inspiratsiooniks filmile “John Mulaney Presents: Everybody’s in LA”

Getty Images

Lisaks ilmsetele Carson-Lettermani kompositsioonidele inspireerisid Fisherit kunstnikud – Wayne Thiebaud, David Hockney ja noore Andy Warholi moodi –, kui nad koostasid oma välimusi. Kõik on LA-s. (Muide, see pole lihtne – Fisher ütles mulle, et tal kulus sarja 11 riietuse kokkupanemiseks peaaegu kolm nädalat.) Need on väikesed detailid, mis on nendest unustatud ikoonidest välja korjatud – lipsud ja kuldsed riided. bleiserinupud – mis panevad Mulaney võõrustajaks ajast maha, kuid valdab täielikult koiottidele pühendatud eritunniga kaasnevat otsustavalt hulljulge.

Kogu alateadlik stiil on tipptasemel, kuid ükski neist ei olnud erakordsem kui see, et Mulaney kontrollis igapäevaselt juhuslikult oma randme etenduse ülaosas, enne kui pakkus publikule Los Angelese otseülekandeid. See on pöördelises (mõnikord looklevas) etenduses maandus, kuid tõeline kellade kullakaevandus – Rolexi, mille ma ära tundsin, Seiko, mida ma ei tundnud, ning Cartieri, Jaeger-LeCoultre’i, Chopardi ja IWC ajanäitajaid. — on ülim kaasasolev maiuspala asjaga kursis olevale vaatajale ja uudishimulik nauding unarusaavale vaatajale.

Will Kõik on LA-s tagasi tulla rohkem? See on ebaselge nii Netflixi kui ka Mulaney valmisoleku ja programmi elujõulisuse kohta, mille eesmärk on teada saada, mis tüüpi autoga teie helistaja fänn sõidab. Kuid üks on täiesti selge: telerisse on vaja rohkem rohelisi bleisereid, stat.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours